Mastertent Pavilon

Popis produktu

Naše stany sú vybavené s certifikátom :

– EN Norma 13501 – 1:2002 a M2
– ISO certifikát na vode odolnosť
– ISO certifikát na ohňovzdornosť
– ISO certifikát voči vetru 60 km/h

Náš malý mobilný pavilón môžete postaviť skutočne kdekoľvek. Miesto si nájde takmer v každom teréne. Je flexibilný a slúži najmä ako predajný stánok a reklamný pútač. Potlačiť môžete jeho bočné steny, dokonca aj strechu. Je stabilný, praktický a vodeodolný. V rámci doplnkového príslušenstva si môžete priobjednať nočné uzamykanie, drevenú podlahu alebo osvetlenie. Vyberte si tvar, ktorý najviac vyhovuje vašim potrebám: štvoruholný pavilón, šesťuholný pavilón a osemuholný pavilón.

8-hranný pavilón

Veľký vonkajší priemer 8 – hranného pavilónu vytvára dostatok priestoru pre 40 osôb. Vďaka predlžovaciemu pultu sa dá kapacitu rozšíriť až na 56 osôb.

Na prepravu je ideálny náš viacdielny prepravný box (pozostávajúca z 5 dielov) Rozmery: 2,21 m x 0,80 m x 1,10 m.

6-hranný pavilón

On je klasikou medzi našimi pavilónmi. Veľký vonkajší priemer 6 – hranného pavilónu vytvára dostatok priestoru pre 24 osôb. Vďaka predlžovaciemu pultu sa dá kapacitu rozšíriť až na 42 osôb. Klasický dizajn v kombinácii s funkčnosťou otvorený všetkým požiadavkám.

Na prepravu je ideálny náš viacdielny prepravný box (pozostávajúci z 3 dielov) Rozmery: 2,21 m x 0,70 m x 1,10 m.

4-hranný pavilón

Tento pavilón bol navrhnutý ako predajný a informačný stánok. Nízky rozsah umožňuje použitie v stiesnených priestoroch. Kapacita osôb okolo pavilónu je 16.

Na prepravu je ideálny náš viacdielny prepravný box (pozostávajúci z 3 dielov) Rozmery: 2,21 m x 0,70 m x 1,10 m.

Galéria

Tabuľka rozmerov

strešná šírka vnútorná šírka výška strechy výška barového pultu šírka pultu šírka predlžovacieho pultu
Pavilón 8-hranný – Celková váha 403,00 kg 
6,13 m 3,66 m 3,52 m 1,00 m 0,40 m 0,81 m
Pavilón 6-hranný – Celková váha 366,00 kg 
5,76 m 3,25 m 3,35 m 1,00 m 0,40 m 0,81 m
Pavilón 4-hranný – Celková váha 221,00 kg 
3,24 m 1,64 m 3,35 m 1,00 m 0,30 m 0,57 m

Príslušenstvo k stanom Mastertent Pavilon

Naše nočné uzatváracie panely pre pavilóny sú polykarbonátové dosky, pomocou ktorých môžete bezpečne uzavrieť pavilón cez noc. Polykarbonátové dosky sú uzamknuté zvnútra pomocou skrutiek.Rovnako ako zvyšok našich panelov pre pavilóny, sú aj nočné uzatváracie panely potlačiteľné podľa Vášho priania a tak vhodné ako reklamné médium. Aj na tieto panely je určený špeciálny prepravný box v, ktorom sú panely bezpečne uložené.

Na to, aby ste nemali vlhké a studené nohy sú naše drevené podlahy pre stánky ideálnym riešením. Drevená podlaha je vyrobená zo smrekového dreva a je umiestnená v interiéri pavilónu po celom povrchu podlahy. Drevené podlahy pavilónu pozostávajú z 2, 6 alebo 8 dielov, to znamená 4-hranný pavilón sa skladá z 2 častí drevenej podlahy, 6- hranný pavilón má 6 častí, a 8- hranný pavilón má 8 dielov.

Drevená podlaha je opracovaná ručne a skladaná z jednotlivých drevených lamiel, ktoré sú vzájomne rovnobežné. Medzierky medzi drevenými lamelami zaručujú, že akákoľvek vyliata tekutina,napríklad voda, pivo a iné, spoľahlivo odtečú pod podlahu a tá zostane vo vnútri stánku suchá.

Aby ste vo vašom stane alebo altánku nezostali v žiadnom okamihu potme, vyvinuli sme ideálny systém osvetlenia. Každé z našich osvetlení sa skladá z troch svetiel, každé 150 Wattov. Svetlo sa rýchlo a ľahko primontuje k stredovému stĺpiku – ale vďaka špeciálne vyvinutej úchytke je ho možné uchytit aj na iných miestach konšrukcie, napríklad na nohy stanu.

Kedže žiadne príležitosti nie sú rovnaké, aj naše osvetľovacie sústavy môžete malým otočením využiť vždy inak a vytvoriť uvoľnenú a príjemnú atmosféru.

Ak chcete viesť kábel do zásuvky čisto, jednoducho použite univerzálne úchytky, ktoré sú súčasťou konštrukcie. Mimochodom, univerzálne úchytky sú vhodné nielen pre vedenie káblov, môžu byť tiež použité ako háčiky. Osvetľovací systém je vhodný pre všetky typy stanov / pavilónov, a môže byť bez problémov použitý v kombinácii s ohrievačom.