Juniortent

Predaj stanov

Popis produktu

Naše stany sú vybavené s certifikátom :

-EN Norm 13501 – 1:2002 a M2
-ISO cetifikát na vode odolnosť
-ISO certifikát na farebnú stálosť

Originál

Jeden z najobľúbenejších modelov v našej ponuke je maximálne prispôsobiteľný, stabilný a praktický. Je vyrobený z ľahkej hliníkovej konštrukcie (30 mm) a jeho spojovacie diely sú z čierneho sklolaminátu.

Okrem toho, že poskytuje pohodlné zázemie, slúži aj ako atraktívny reklamný pútač. Dizajn stanu umožňuje celoplošnú digitálnu tlač zástavy a bočníc. Patentovaný nožnicový systém zabezpečuje super rýchlu montáž. Stan je možné spojiť so žľabmi a je certifikovaný. Na výrobu stanu sa používa polyesterová plachtovina, ktorá je odolná voči vode, ohňu a vetru. Bočné steny dodávame výlučne v bielom prevedení a môžu byť plné, s oknami alebo dverové.

Stany si môžete vyberať v 5 farebných prevedeniach: biely, červený, žltý, modrý a zelený. Dodávame zabalený v praktickom vaku na prenos. Na stan poskytujeme záručný a pozáručný servis.

Galéria

Tabuľka rozmerov

rozmery hmotnosť výška prechodu max. výška zložený stav
Konštrukcia s profilom priemeru 30 mm
3m x 3m 26kg 201cm 331cm 32x32x155cm
4,5m x 3m 34kg 201cm 331cm 43x32x155cm
6m x 3m 50kg 201cm 331cm 54x32x155cm

Príslušenstvo k stanom Juniortent

Bočnice sú vyrobené z polyesteru a sú pripevnené pomocou suchého zipsu. Všetky plochy bočníc sú vhodné pre potlač. Pre stany Juniortent sú vhodné bočnice s oknami, bočnice s dverami a bočnice štandard.

Dostupné rozmery: 3 m – 4,5 m – 6 m

Ideálne riešenie v zlom počasí: Naša rína je pripojená suchým zipsom medzi dva stany. Takto voda odteká mimo stanom pokrytej plochy. K dispozícii je tiež rína medzi múrom a stanom.

Dostupné rozmery: 3 m – 4,5 m – 6 m

Stabilný pult sa jednoducho a rýchlo primontuje ku konštrukcii stanu. Môže byť namontovaný na ľubovoľné miesto na jednej alebo viacerých stranách stanu. Pultové steny sú potlačiteľné a môžu byť použité ako ďalšie reklamné médium. Vzhľadom k tomu, že je pult ľahko rozmontovateľný, môže sa ľahko prevážať v prenosnej taške.

Dostupné rozmery: 1,5 m – 2 m – 3 m – 4 m – 4,5 m – 5 m – 6×4 m

Priečna tyč je pripevnená skrutkou ku konštrukcii stanu. Kedrový profil umožňuje pripevnenie bočnice polovičnej výšky. Priečna tyč dodáva stanu navyše ešte väčšiu stabilitu.

Dostupné rozmery: 1,5 m – 2 m – 3 m – 4 m – 4,5 m – 5 m – 6×4 m

Nenecháme vás stáť v tme. Nové a úsporné LED osvetlenie zabezpečuje vo vašom skladacom prístrešku príjemné svetlo. Podľa princípu MASTERTENTu sa naša lampa, pozostávajúca zo štyroch reflektorov, dá namontovať rýchlo, jednoducho a bez náradia. Pomocou stmievača zabezpečíte to správne svetlo na každú príležitosť. Je jedno, či na romantickú večernú náladu, hektický zhon na výstave, pokojnú náladu na vianočnom trhu alebo zvedavé pohľady pri produktovej prezentácii, pomocou nášho stmievača môžete svetlo nastaviť veľmi jednoducho.

LED svetelný systém pozostáva zo 4 reflektorov po 15 W (spolu 60 W). V celom skladacom prístrešku tak máte rovnakú svietivosť ako s naším klasickým svetelným systémom , šetríte ale elektrický prúd! Celý svetelný systém dostanete v praktickej taške.

Aby ste vo vašom stane alebo altánku nezostali v žiadnom okamihu potme, vyvinuli sme ideálny systém osvetlenia. Každé z našich osvetlení sa skladá z troch svetiel, každé 150 Wattov. Svetlo sa rýchlo a ľahko primontuje k stredovému stĺpiku – ale vďaka špeciálne vyvinutej úchytke je ho možné uchytit aj na iných miestach konšrukcie, napríklad na nohy stanu.

Kedže žiadne príležitosti nie sú rovnaké, aj naše osvetľovacie sústavy môžete malým otočením využiť vždy inak a vytvoriť uvoľnenú a príjemnú atmosféru. Stačí osvetlenie otočiť nahor a namontovať baldachýn.

Ak chcete viesť kábel do zásuvky čisto, jednoducho použite univerzálne úchytky, ktoré sú súčasťou konštrukcie. Mimochodom, univerzálne úchytky sú vhodné nielen pre vedenie káblov, môžu byť tiež použité ako háčiky. Osvetľovací systém je vhodný pre všetky typy stanov / pavilónov, a môže byť bez problémov použitý v kombinácii s ohrievačom.

K dispozícii máme 3 druhy závaží na stabilizáciu stanov: 7 kg, 14 kg, 30 kg.

Reprezentuje Vás Váš stan Mastertent na veľtrhoch, trhoch a výstavách? Spoznajte náš ďalší sortiment a urobte dojem s jedinečnými vlajkami a transparentami. Naše vlajky vám garantujú najlepšiu viditeľnosť Vášho loga z diaľky. Priedušná tkanina je potlačená z jednej strany tzv. metódou sublimácie, pri ktorej je potlač viditeľná z oboch strán. Jednoduchú a rýchlu montáž a demontáž zaistia ľahké hliníkové tyče a sklápacie diely.

Výnimočne, len pri skladacích stanoch MASTERTENT, je možná montáž vlajok a transparentov na stan. Naše patentované riešenie je zárukou pre zviditeľnenie Vašej reklamy z blízka i zďaleka! Naše vlajky a transparenty môžete použiť namontovaním priamo na strechu stanu: vlajka alebo transparent sa pripevní na zložený stan a otvorením konštrukcie sa dostane automaticky do svojej polohy.

Začiatkom roka 2015 sme rozšírili náš sortiment o modernú a štýlovú vlajku MASTERTENT. Naša Mastertent vlajka je vhodná pre tých zákazníkov, ktorí chcú zvýrazniť svoju reklamu ešte viac, alebo aj pre tých, ktorí skladací stan MASTERTENT síce nevlastnia, ale potrebujú vysoko kvalitnú vlajku.

Vďaka svojmu zaoblenému tvaru má MASTERTENT vlajka veľmi profesionálny vzhľad. Je k dispozícii v dvoch rôznych veľkostiach a podľa želania môže byť upevnená pomocou krížového stojana alebo podlahovej dosky. Rovnako ako všetky naše ostatné výrobky je vlajka pripravená na použitie za niekolko sekúnd a môže byť potlačená podľa želania zákazníka.

Sú k dispozícii v dvoch rôznych veľkostiach a umožnia nosiť stan naozaj bez námahy. Sú zaistené vďaka pružinovému uzáveru v dolnej časti otvoreného alebo uzavretého stanu.

Nevyhnutnou súčasťou každého stanu sú kvalitné kolíky a gurtne, ktoré zabezpečujú stabilitu aj v prípade nepriaznivého počasia. V našej ponuke nájdete aj praktickú upevňovaciu sadu so základným vybavení.

Infra ohrievač (1500W, 250 V, 50 Hz) sa pripojí ku stredu konštrukcie a rýchlo rozšíri príjemné teplo v stane.