Predaj stanov

Mastertent Classic

Stany najvyššej kvality so zárukou na náhradné diely. Jednoduchá a nenáročná montáž kráča ruka v ruke s nízkou hmotnosťou. Ľahký hliníkový profil má patentovaný uzáver, ktorý zaručuje dokonalé napnutie strechy.

Mastertent Royal

Elegantný stan v príťažlivom talianskom dizajne je ozdobou každého slávnostného podujatia. Spojenie najkvalitnejšieho prevedenia a honosného štýlu z neho robí neprehliadnuteľný “malý palác”.
Stany na komerčné účely šijeme doslova na mieru. Sú z odolného materiálu, majú dlhú životnosť a vďaka modulárnemu systému sa môžu ľubovoľne rozširovať a predlžovať.

Mastertent Rescue

“Rýchlostan” Mastertent Rescue používajú najvýznamnejšie záchranné služby na svete. Má extrémne jednoduchú montáž a zaberá minimálne miesto. Stan je vybavený podlahou a bočnými stenami s oknami.

Mastertent Shop

Predávajte štýlovo a kdekoľvek. Stánok MASTERTENT Shop s patentovaným dizajnom si ihneď obľúbite. Je maximálne prispôsobiteľný, flexibilný, mobilný a hlavne rozťahovací! Vytvorte si predajný stánok presne podľa vašich predstáv.

Mastertent Pavilion

Náš malý mobilný pavilón môžete postaviť skutočne kdekoľvek. Miesto si nájde takmer v každom teréne. Je flexibilný a slúži najmä ako predajný stánok a reklamný pútač. Potlačiť môžete jeho bočné steny, dokonca aj strechu.

Vzorovník farieb

Môžete si vybrať z rôznych štandardných farieb plácht a konštrukcií. Cena farby konštrukcie je samozrejme už súčasťou konečnej ceny stanu.

PREČO VECOMONT?

Top kvalita

Naše skladacie stany sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov na trhu. Sú konštruované ako “all-in-one”: neobsahujú žiadne voľné časti. Tým sa zabezpečuje ich kompaktnosť a bezkonkurenčná stabilita.

Maximálna životnosť

Vďaka špeciálnemu náteru sú naše stany 100% vodeodolné a ohňuvzdorné. Robustná hliníková konštrukcia odolá vetru i zlému počasiu. Osemuholný profil zaručuje vysokú stabilitu a životnosť stanu.

Rýchla montáž

Zostavíme vám stan hoci aj za 1 minútu. Kdekoľvek, bez použitia náradia. Žiadne zbytočné malé dieliky a súčiastky. Nič sa nestratí. Najmä nie váš čas…

Stany na mieru

Dokážeme navrhnúť stan doslova šitý na mieru vašim potrebám. Veľkosť, dizajn alebo farba je vo vašich rukách. Dokonca si môžete vybrať aj farbu samotnej konštrukcie!

zanechajte tu svoje číslo a my sa vám ozveme

    Požiadajte o spätné zavolanie