Prenájom stanov

Svadobné stany

Svadba je významným dňom pre každý zamilovaný pár. Vyžaduje veľké prípravy. Plány však môže prekaziť nevyspytateľné počasie. Svadobný stan je tou najlepšou “poistkou” perfektne zorganizovaného sobáša.

Party stany

Rizikom všetkých “open air” podujatí je vždy počasie. Nenechajte sebe a svojim hosťom kaziť zábavu prípadným dažďom. Naše party stany sú rýchlo rozložiteľné, ľahké, variabilné a vzhľadom na ich “párty” charakter, takmer nezničiteľné.

Ak hľadáte spoľahlivého dodávateľa stanov na prenájom, ste tu správne. Či už pripravujete svadbu, firemné podujatie, detskú párty alebo veľkú rodinnú oslavu, u nás určite nájdete svoj vysnívaný stan.

Predajné stany

Reprezentujte svoju značku profesionálne a na úrovni! Vyrobíme alebo prenajmeme vám atraktívny predajný stánok na mieru, ktorý zaručene zaujme na každej propagačnej, či predajnej akcii.

Stany na športové podujatia

Každé outdoorové športové podujatie potrebuje silné a spoľahlivé zázemie ako pre organizátorov, tak i pre samotných športovcov. Máme dlhoročné skúsenosti so zabezpečovaním stanových systémov pre veľké športové akcie. Poradíme vám aj s výberom vhodnej veľkosti a dizajnu.

Stany na firemné oslavy

Denodenne sme zavretí v kanceláriách, preto sú firemné podujatia pod holým nebom pre všetkých zúčastnených vítanou zmenou. Naše stanové riešenia vám umožnia postaviť jednoduché rýchlostany alebo naopak veľkostany so všetkou parádou naokolo.

Veľkokapacitné stany

Veľkokapacitné stany sa radia do kategórie profesionálnych výrobkov, odolným aj extrémnym poveternostným podmienkam. Je možné si ich prenajať s podlahou, dokonca aj s baldachýnom, lustrami, parketami a mnohým iným príslušenstvom.

Pagoda

Pagodové stany pôsobia ako atraktívne pútače pre podujatia pod holým nebom. Okrem toho sa dajú používať na prezentáciu produktov a pri príležitosti veľtrhov. Alebo jednoducho ako stravovacie alebo predajné miesta pri mestských a pouličných slávnostiach.

Pavilon

Náš šesťstranný pavilón je vyskúšané a osvedčené riešenie ako pivný stánok a stánok s občerstvením. Klasický šesťstranný pavilón v sebe spojuje dokonalosť a design, a preto je ideálnym doplnkom na spoločenských akciách a ďalších open air udalostiach.

Cenník prenájom

V tejto sekcii nájdete podrobný rozpis cien všetkých stanov a príslušenstva určeného na prenájom.

PREČO VECOMONT?

Top kvalita

Naše skladacie stany sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov na trhu. Sú konštruované ako “all-in-one”: neobsahujú žiadne voľné časti. Tým sa zabezpečuje ich kompaktnosť a bezkonkurenčná stabilita.

Maximálna životnosť

Vďaka špeciálnemu náteru sú naše stany 100% vodeodolné a ohňuvzdorné. Robustná hliníková konštrukcia odolá vetru i zlému počasiu. Osemuholný profil zaručuje vysokú stabilitu a životnosť stanu.

Rýchla montáž

Zostavíme vám stan hoci aj za 1 minútu. Kdekoľvek, bez použitia náradia. Žiadne zbytočné malé dieliky a súčiastky. Nič sa nestratí. Najmä nie váš čas…

Stany na mieru

Dokážeme navrhnúť stan doslova šitý na mieru vašim potrebám. Veľkosť, dizajn alebo farba je vo vašich rukách. Dokonca si môžete vybrať aj farbu samotnej konštrukcie!

zanechajte tu svoje číslo a my sa vám ozveme

    Požiadajte o spätné zavolanie